Особливі діти Макарівщини отримали ІРЦ

 

Новий інклюзивно-ресурсний центр відкрився 8 січня у Макарівському районі Київщини.

Він працюватиме на базі районного центру творчості дітей та юнацтва імені Д. Туптала. Послуг ІРЦ на Макарівщині потребує понад 200 дітей з особливими освітніми потребами.

В інклюзивно-ресурсному центрі є все необхідне для освітнього процесу. Зокрема, набір для мозочкової стимуляції «Дошка Белгау», сухий каркасний басейн, «Балакуче» логопедичне дзеркало, яке   відтворює запис голосу дитини і надає можливість спостерігати за  артикуляцією,  вібромасажер Z-vibe, який розроблений для сенсорної стимуляції, та багато іншого.

Лікувально-фізкультурний кабінет оснащений сенсорною гойдалкою для вестибулярного розвитку «Колодка», сенсорною гойдалкою «Гніздо-крапля», реабілітаційними брусами, масажними килимками, сенсорними м’ячами. Тренажерна зала оснащена тренажерами для реабілітації дітей з порушеннями опорно-рухового апарату та різноманітними шведськими стінками для загальної моторики дітей.

Фахівці центру у своїй роботі використовують інтерактивний мультимедійний комплекс для навчання за програмою Smart kids «Розумники». Також для стимуляції фізичної та розумової активності дітей з особливими освітніми потребами встановлено інтерактивну підлогу.

Макарівський інклюзивно-ресурсний центр було створено та облаштовано коштом державного та районного бюджетів.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також