Пришкільний стадіон міста Українка

Нарешті СЗОШ №2 міста Українка дочекалася спортивного майданчика європейського типу. Цій події передувало звернення батьківського комітету школи, вчителів та учнів до народного депутата Ігоря Кононенка. Відтоді, як у 1972 році відчинила двері новозбудована школа, її  спортивний майданчик жодного разу за 46 років існування не облаштовували. А про повну реконструкцію навіть і не мріяли.

В Українській СЗОШ №2 нині навчається 810 учнів, які люблять спорт і прославляють своїми здобутками школу та рідне місто.

Попри те, що умови для тренувань своїх здібностей, м’яко кажучи, не відповідають потребам, чверть учнів школи мають медалі за спортивні досягнення. Навесні цього року, коли народний депутат завітав із робочим візитом до Українки, педагогічний колектив звернувся із проханням допомогти привести спортивний майданчик до належного стану. Розуміючи важливість розвитку спорту для виховання успішних людей, Ігор Віталійович відразу відгукнувся на запит, і вже влітку до міста надійшла субвенція із держбюджету. За лічені місяці на місці занедбаного футбольного поля з’явився сучасний, європейський спортивний майданчик зі штучним покриттям і огорожею.

На офіційне відкриття шкільного стадіону до СЗОШ №2 завітав народний депутат Ігор Кононенко. І хоча погода не дозволила провести урочистості безпосередньо на майданчику, радощів від цієї події менше не стало.

Понад 200 учнів школи цього дня презентували гостям свята свої спортивні досягнення. Кожен переможець прийшов на свято з медалями. Тамара Дидик, директор СЗОШ №2, висловила від імені всієї шкільної родини подяку Ігорю Віталійовичу за здійснення давньої мрії:

«Для нас – це казка, яка стала реальністю», – зазначила Тамара Борисівна. Своє слово колективу та учням школи сказав і Ігор Кононенко, зазначивши, що в подальшому майданчик буде облаштований тренажерами та волейбольною площадкою. «Я радий, що спільними зусиллями ми робимо такі хороші справи. Впевнений, що це дуже важливо для вас, адже спорт – це основа життя. Бажаю подальших успіхів у спорті та перемог, щоб кількість ваших медалей тільки зростала», –  зазначив Ігор Кононенко.

Красивий сучасний майданчик вже встигли випробувати учні школи – відразу після завершення будівельних робіт тут встигли провести кілька тренувань. Та не тільки «спортивніше» стало в СЗОШ №2 завдяки Ігорю Кононенку, а й тепліше, адже цього літа встановили металопластикові вікна у місцях загального користування школи.

Звичайно ж, яке спортивне свято без нагород – напередодні офіційного відкриття шкільного стадіону було проведено змагання футболістів школи із жонглювання м’ячем.

Учні СЗОШ №2 та діти всієї Українки з нетерпінням чекатимуть весни, щоб користуватися можливостями сучасного спортивного комплексу.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також