У дітлахів Вишгорода цікаві гостини

Екогерої завітали у ДНЗ Вишгорода

До дитячих закладів міста днями завітали цікаві гості: Сортуйко і Чисто Фея. Це сучасні герої з пізнавального мультплікаційного фільму, які вчать дітей по-дорослому сортувати сміття. У ДНЗ «Чебурашка» пройшла перша програма просвітницького екологічного напрямку для дошкільнят. Голова громадської організації «Чисто.Вишгород» Валерія Гончаренко розповіла, що ця розробка унікальная для України, у ГО самостійно написали сценарій та зняли мульик для дітей. Аж осеь теперь вирішили піти далі та оживили героїв.

«Мультфільм розрахований на дітей віком 3-6 років. Такого контенту в Україні немає. Це унікальний продукт. Він є першим про поводження з відходами українським контентом», – наголосила вона.

Поспілкувавшись з дітлахами, герої мультфільму почали вчити їх, як же ж правильно сортувати сміття. Після цього ДНЗ ГО має наміри пройти по всім садочкам Вишгорода. Програма є безкоштовною для всіх закладів дошкільної освіти, проводиться у рамках впровадження пілотного проекту з роздільного збирання відходів упаковки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також