Поштарям Київщини – корисний транспорт

Робота поштарів України, взагалі, та Київщини, зокрема, ускладнилася у зв’язку з реорганізацією «Укрпошти». Відтак, внаслідок оптимізації, у більшості сільських відділень Київщини скоротився робочий графік. Але люди, як зазвичай, чекають на газети, кореспонденцію, комунальні рахунки та пенсії.

Наявність власного транспорту, тобто велосипеда, значно полегшує роботу поштарів, які повинні обслуговувати велику територію.

Для того, щоб полегшити роботу на початку осені народний депутат Ігор Кононенко подарував поштарям сіл Мар’янівка Васильківського району та Перегонівка, що на Обухівщині, велосипеди.

Прочувши про це, поштарі інших сіл почали звертатися з проханням про допомогу.

Для села Великі Дмитровичі, на прохання поштаря, передано скриньки для кореспонденції.

Поштарі сіл Устинівка, Ксаве́рівка та Ковалівка звернулися у приймальню народного депутата з проханням допомогти з транспортом.

Подарунки вже доставлені адресатам. Це викликало неабияку радість у поштарів і жителів сіл, адже тепер кореспонденцію доставлятимуть вчасно. А одна поштарка пожартувала: «Тепер велосипед у мене не гірший, ніж у королеви Бельгії». Її жарт виявився недалеким від істини, оскільки велосипеди якісні та оснащені спеціальною корзиною. В Європі це чи не найпоширеніша модель.

«Важко переоцінити роль поштарів у житті села. Ці люди не лише приносять новини та пенсії, вони знають кожного свого адресата, – зазначив Ігор Кононенко. – Їхня праця наскільки потрібна, настільки й важка. За будь-якої погоди доводиться долати кілометри шляху та ще й з нелегкою сумкою. Я радий, що зможу полегшити їхню працю. До речі, велосипеди не тільки необхідність, це і європейський тренд. Адже в Європі цей вид транспорту набуває все більшої популярності. Сподіваюся, що вони будуть корисними поштарям і для роботи, і для здоров’я».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також