Залізничну лікарню Фастова переобладнають під відділення невідкладної допомоги

 

У приміщенні колишньої залізничної лікарні Фастова планують обладнати відділення невідкладної допомоги

Громадськість вже взялася за ремонт палат, а керівництво міста візьме на себе закупівлю необхідного обладнання. Про це стало відомо з повідомлення на офіційній сторінці міської ради Фастова.

«Під час засідання Громадської ради опрацьовувалася звернення до громадськості міста з проханням підтримати ініціативу і приєднатися до облаштування майбутнього відділення невідкладних станів, яке передбачається розташувати в приміщенні колишньої залізничної лікарні. Реалізувати цей проект в тристоронньому форматі – суспільство, бізнес і влада – планується в рамках проведення естафети добрих справ і успішних проектів – «Естафети Єднання», – йдеться в повідомленні.

Як розповів мер Фастова Михайло Нетяжук, в процесі реорганізації фастівської міської лікарні, стаціонарні корпуси ЖД лікарні були передані центральній районній лікарні для розміщення там хірургії, травматології, кардіології, неврології та відповідних операційних відділень.

«Ініціативу організувати в одному з корпусів ЖД лікарні відділення невідкладної допомоги, підтримала громадськість міста. Частина громадського сектора займається організаційними роботами, деякі громадяни інвестують в проект свій фізичний труд. Наприклад, будівельне сміття виносили волонтери. Відповідно через громадські організації можуть і будуть збиратися кошти, а потім кошторис витрачених грошей буде публічно опублікована, щоб всі розуміли які фінанси куди пішли», – розповів міський голова Михайло Нетяжук.

За словами Нетяжука, роботи планують закінчити до кінця року, але точної дати поки немає.

За даними місцевої мерії, в ремонт колишньої залізничної лікарні інвестуються гроші з бюджету розвитку міста.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також