Податкова знижка для жителів Київщини

 

Жителі Київщини мають змогу отримати податкову знижку на платне навчання дітей у дитсадках і школах

З цього року введені новації в податкове законодавство. Так, за результатами цього року на витрати на утримання дітей в школах і дитячих садах платники податків можуть отримати податкову знижку.

У податковий кодекс України були внесені зміни в червні цього року, а з 28 липня цього року особи, які оплачують навчання в дошкільних та шкільних навчальних закладах, тепер мають право на податкову знижку.

Дане право громадяни можуть реалізувати шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи за цей рік в місцеві відділення УКРІНФОРМ.

Підтвердженням оплати за навчання є договір, підписаний з навчальним закладом, в якому вказана сума, вид послуги, терміни виконання.

Перелік навчальних закладів визначається в законодавстві про освіту такими законами: «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про вищу освіту».

Сама ж податкова знижка нараховується на доходи громадян, які отримані ними у вигляді заробітної плати, та при цьому вона не може перевищувати суми зарплати, отриманої за рік.

Варто відзначити, що раніше таке право на податкову знижку надавалося тільки за послуги ПТУ і ВНЗ.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також