Патрулювання на Русанівці: пілотний проект у Києві

 

На Русанівці в Києві пропонують почати патрулювання вулиць із залученням Нацгвардії

Депутат Київради Олесь Маляревич в зв’язку з погіршення криміногенної ситуацією в Києві заявив, що правоохоронні органи не справляються із забезпеченням безпеки киян. Він запропонував голові Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталію Кличку провести експеримент на житловому масиві Русанівка і почати там патрулювання вулиць із залученням Нацгвардії.

Депутат зазначив, що в столиці погіршується криміногенна обстановка, почастішали випадки нападів на людей, переважно жінок і літніх людей, яких злочинці б’ють і грабують. Практично щодня в правоохоронні органи надходять повідомлення про проникнення зловмисників в авто і квартири через розбиті вікна, майже в кожному дворі є закладки наркотиків.

Перший заступник голови комісії підкреслив, що правоохоронні органи не справляються з ситуацією, і ніяка новомодна вело- і кінна поліція не має системного характеру і не вирішує проблеми. Тим часом, на його думку, ситуацію може виправити поліцейський патруль.

Олесь Маляревич запропонував Віталію Кличку в якості експерименту ввести на масиві Русанівка патрулювання вулиць і дворів із залученням Нацгвардії України строком на 90 днів, а кількість і комплектацію патрулів визначити за допомогою експертів з питань безпеки. Депутат попросив мера взяти експеримент під особистий контроль і звернутися з ініціативою до центральних органів виконавчої влади.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також