16 серпня у серці столиці відкриється BouquetKyivStage

16 серпня у Києві на території Національного заповіднику «Софія Київська» та Музею «Золоті ворота» розпочинається Другий #BouquetKyivStage

З 16 по 26 серпня 2019 року у столиці, на території Національного заповідника «Софія Київська», проходитиме визначна культурна подія. Всі 11 днів просто неба кияни та гості міста матимуть змогу слухати музику. Заплановано більш як два десятки концертів класичної, джазової та сучасної музики з видатними учасниками.

Окрім музики, можна буде насолоджуватися витворами мистецтва, адже у рамках фестивалю пройдуть художні та фотовиставки, численні кінопокази, екскурсії, включаючи й театралізовані, тощо. Також організатори запланували окрему програму для маленьких поціновувачів мистецтва. У дитячій частині фестивалю проведуть інтерактивні програми для діточок з аутизмом.

Темою цьогорічного фестивалю були обрані звуки нашого міста, а його символом – букет. Програму фестивалю можна побачити за посиланням.


«Музика літа»

До наймузичнішого фестивалю цього серпня залишилось 16 днів!16 серпня у Києві на території території Національний заповідник «Софія Київська» та Музей Золоті ворота розпочинається наш Другий #BouquetKyivStage!Музика у відео: Victoria Vita Poleva «Музика літа»Kyiv Soloists, National chamber ensembleДиригент Богодар КоторовичСолістка Мирослава Которович

Опубліковано Bouquet Kyiv Stage Вівторок, 30 липня 2019 р.


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про новий поважний статус одного зі столичних театрів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також