Оновлення Тетіїва: коли очікувати на проєкт «Старе місто»

Для центральної частини Тетіїва розроблять дизайнерський проєкт. КП «Благоустрій» Тетіїва замовило розробку міського дизайну для проєкту «Старе місто».

Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 16 серпня 2019 року КП «Благоустрій» Тетіїва уклало з ТОВ «Проєктно-будівельна фірма «Аркада» договір на розробку міського дизайну у рамках проєкту «Старе місто».

Вартість угоди склала 199 тис. гривень. Згідно з угодою, проєкт розроблять для історичної частини міста загальною площею 7,8 га. Він повинен буде включати територію центрального міського парку, площі Героїв Майдану, частини вул. Соборна, Януша Острозького, Цвєткова. Вимоги до підрядника і проєкту не опубліковані. Невідомо також, в які терміни проєктна документація повинна бути розробленою. У договорі лише вказано, що його дія закінчиться виконанням сторонами своїх зобов’язань. Конкурентів в тендері у ТОВ «Проєктно-будівельна фірма «Аркада» не було, договір провели без аукціону. В системі Prozorro опублікований лише звіт про підписання договору.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про зустріч киян з Уляною Супрун.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    андрій

    необхідно поремонтувати дороги ,провести підготовку до зими ,виплотити заборгованість по зарплаті, а не відмивати гроші платників податків

Залиште коментар

Читайте також