Літню тетіївчанку обдурили дзвінком від «сина, який збив людину»

Пенсіонерку з села Кашперівка (Тетіївський район, Київська область) шахрай обдурили за допомогою старого трюку з нібито телефонним дзвінком від родича, який потрапив у халепу.

Про це повідомляє Національна поліція Київщини на своїй сторінці у соціальній мережі. 83-річній жінці зателефонував невідомий, який назвався «майором поліції», та повідомив, що «ваш син за кермом авто збив дитину на пішохідному переході». Щоб «урятувати» сина від кримінальної відповідальності, пенсіонерка зібрала всі гроші, які були в оселі – 850 доларів США та 150 євро та віддала їх шахраю-«майору», який до неї приїхав. Коли жінка збагнула, що її надурили – зателефонувала до справжньої поліції.            

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

На допомогу правоохоронцям знову прийшли камери відеоспостереження, які зафіксували афериста. До його пошуків було залучено поліцейські наряди та особовий склад. Незабаром, чоловіка помітив сільський криміналіст, який повертався додому з чергування. Зловмисником виявився 44-річний житель Києва. Як з’ясувалось, він влітку цього року був засуджений до позбавлення волі за незаконне зберігання наркотиків та ухилявся від покарання.

Мешканців Київщини, які впізнали шахрая, та можливо також були його жертвами, просять зателефонувати до поліції за номером 102.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що шахраї ошукали киянку під виглядом «акції» та отримання знижок.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Коментарі

    Очень циничное мошенничество. Корень этой и многих других проблем — в разрушении морали, нивелировании её значимости, утверждении мнения, что ложь — это как бы ничего страшного. А ведь со лжи всё и начинается. Как следствие, люди перестают доверять друг другу, из-за чего совместная деятельность становится трудной, а часто и вовсе невозможной. Мораль — это основа, которая позволяет людям жить в обществе и взаимодействовать для достижения общих целей. Возможность строить совместную деятельность на основе взаимного доверия, зная, что не будет предательства, обмана, подлостей — это один из важнейших параметров, определяемых моральными качествами человека. Существует общее ядро у всех известных моральных кодексов, доказавших свою жизнеспособность: уважение к жизни, здоровью, собственности и личному достоинству, не только своим, но в равной мере чужим. В классической абстрактной форме этот тезис формулируется в золотом правиле нравственности: «Относись к людям так, как хочешь, чтобы относились к тебе». Мораль в основе своей разумна и логична, а соблюдение моральных норм в конечном счёте выгодно как отдельным людям, так и обществу в целом — как основа, дающая саму возможность выживания и развития общества и каждого из людей. Человек — существо общественное, и наличие морали делает человека человеком, а не просто двуногим животным.

Залиште коментар

Читайте також