Олег Винник знявся в антиукраїнському кліпі й потрапив до бази «Миротворця»

 

Відомий український виконавець Олег Винник потрапив до бази центру «Миротворець» – неурядової організації, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку.

На сайті центру Винник названий як «учасник російської пропагандистської антиукраїнської акції #ВсемМир, спрямованої на перекладання відповідальності розв’язаної росією (країна-агресор) війни на Україну».

«Російські зірки, які підтримали силове захоплення російськими військами Криму, а потім російську агресію на українському Донбасі, зняли знущальний кліп, в якому співають про те, що хочуть миру. У цьому ролику з’явився також український співак Олег Винник», – говориться в повідомленні.

У кліпі також знялися Володимир Познер, Валерія, Сосо Павліашвілі, Ігор Крутой, Денис Клявер, Максим Покровський, Яна Поплавська, Нонна Гришаєва, Наталія Подольська, Володимир Пресняков, Олексій Кортнєв, Дмитро Пєвцов, Аскольд Запашний та інші.

На «Миротворці» оприлюднено звернення до правоохоронних органів України розглядати дану публікацію на сайті як «заяву про вчинення Олегом Винником усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень».

Фото: moemisto.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що жителів Лісового проспекту обурила назва нового ТРЦ – у транслітерації з російської мови.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також