Як підготуватися до «чорної п’ятниці»?

 

За статистикою, жителі невеликих населених пунктів витрачають на одяг та взуття більше, ніж мешканці мегаполісів. Це й не дивно, бо у останніх є більше можливостей придбати товар зі знижкою; найбільші ж бувають у так звану «чорну п’ятницю». Як підготуватися до цієї події, щоб отримати максимальну користь?

По всій Україні і, зокрема, в Києві «чорна п’ятниця» – день великих розпродажів – розпочнеться 29-го листопада. Але слідкуйте за анонсами: деякі магазини починають акції з розпродажів раніше, і шукати приємні знижки на різноманітні товари можна вже з 22-го листопада.

Щоб дійсно заощадити на покупках, а не набрати купу непотрібних речей лише тому, що вони зі знижкою, важливо дотримуватися певних правил.

1. Складіть список покупок

Йдіть до магазину, чітко усвідомлюючи, що саме вам необхідне. Зверніть увагу, що під час «чорної п’ятниці» дуже вигідно купувати речі на весну або літо – в цей час їх реалізують дійсно з великими знижками. Як і речі, що залишилися від літніх колекцій. 

2. Визначтеся з магазином

Це простіше зробити, якщо у вас є список необхідних речей. Взуття, електроніка, сукні чи пальта… Оберіть кілька сайтів, якщо робите покупки онлайн, або ТРЦ, де є вся лінійка необхідних вам брендів. Тоді не доведеться витрачати час на «серфінг» в мережі чи «забіги» по всьому місту. 

3. Відстежуйте ціни

Увага і ще раз увага на ціни! Не всі продавці, на жаль, добропорядні. Іноді 50- чи навіть 70% знижки виявляються фейковими. Буває і так: 50-відсоткова знижка робиться на товар, наприклад, за 5 тисяч гривень, але ще тиждень тому він коштував лише 2. Тож ви не тільки не заощадите, але й переплатите.

4. Обирайте речі заздалегідь

Непогана ідея – приміряти деякі речі, які вам подобаються. Завжди є вірогідність, що саме вони продаватимуться за знижкою. По-перше, обрана річ може вам і не пасувати, тоді питання відпаде саме по собі. А по-друге, якщо сукня чи джемпер вам підійшли, в день великих знижок вам не доведеться стояти в черзі до примірочної. Просто візьмете товар – і до каси!

5. Контролюйте бюджет

Виділить певну суму, яку готові витратити, і не перевищуйте її. Якщо робите покупки в Інтернеті, перевірте, щоб необхідна сума грошей була на платіжній картці. Ну добре, до визначеної суми можна додати ще відсотків 10, якщо не зможете встояти перед особливо привабливим товаром. 

Фото: zmist.pl.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, куди йти в Києві за знижками в «чорну п’ятницю».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також