«Обід без бід» відкривається у Шевченківському районі

Ініціатори проекту обіцяють годувати смачними обідами всіх, хто потребує і дарувати їм частинку тепла і доброти

У Києві з’явиться десята точка безкоштовного харчування «Обід без бід». Цього разу дерев’яний будиночок, в якому будуть годувати нужденних, розташується в Шевченківському районі.

Як повідомляється на сторінці ініціаторів проекту «Життєлюб» в Facebook, дерев’яний будиночок, в якому будуть безкоштовно роздавати гаряче харчування всім нужденним, з’явиться на вулиці Теліги, 29. Це буде перша точка безкоштовного харчування в Шевченківському районі.

До участі в проекті запрошуються ресторани, суперонуки, соціально активний бізнес і всі небайдужі. Дізнатися, яка допомога може знадобитися, можна безпосередньо на точці.

«Тепер ми станемо ближче до ще більшої кількості людей і традиційно будемо годувати смачними обідів, дарувати частинку тепла і доброти всім Ба і Ді», – наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, проект «Обід без бід» запустила благодійна організація «Життєлюб». Її волонтери працюють вже на Подолі, Оболоні, в Солом’янському, Святошинському, Дніпровському, Голосіївському, Печерському районах, а також на Троєщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також