Незаконне будівництво зупинено!

У серпні жителі села Барахти Васильківського району  звернулися до Ігоря Кононенка з проблемою, а вже у вересні питання вирішено!

Під час чергової  робочої поїздки народного депутата Київщиною до нього звернулася ініціативна група від імені мешканців села Барахти і навколишніх сіл зі скаргою на підприємця, який розпочав незаконне будівництво заводу.

Після вивчення ситуації Ігор Кононенко направив депутатське звернення до місцевого органу влади з вимогою діяти відповідно до закону. У листі до Васильківської районної державної адміністрації,  зокрема, йдеться:

«Відповідно до Декларації про початок виконання будівельних робіт за вх. №125/1 від 07.04.2017 року (№КС 083170970066)  замовником будівництва нежитлової будівлі виробничо- складського призначення із вбудованими адміністративно-побутовими приміщеннями за адресою: вул. Михайлівська, 52-А, с. Барахти Васильківського району є Товариство з обмеженою відповідальністю «АМТТ».   Технічний нагляд здійснюється Пашківським Дмитром Петровичем, сертифікат №АТ000144. Містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки за №04/16-09 від 10 березня 2017 року були видані відділом архітектури та містобудування Васильківської райдержадміністрації. За словами заявників, будівельні роботи Товариством з обмеженою відповідальністю «АМТТ» на земельній ділянці, кадастровий номер 3221480201:0:008:0011, здійснюються з порушенням державних будівельних і санітарних норм, без попередньої згоди громади села Барахти. Крім того, мешканці села зазначають, що під час оформлення дозвільних документів державні ограни було введено в оману, оскільки на території вказаної земельної ділянки здійснюється будівництво іншого об’єкта, а саме заводу з виробництва алюмінію та його сплавів».

Оскільки ініціативна група жителів місцевої громади надала всі необхідні докази для встановлення справедливості, то Кононенку вдалося вирішити це питання доволі швидко.

Васильківська районна адміністрація створила робочу групу, яка виїхала на будівельний майданчик. У результаті було  встановлено порушення законодавства: дійсно, будівництво відбувалося незаконно.

У відповіді Ігорю Кононенку  від першого заступника голови Васильківської районної адміністрації зазначено:

«Директор  «АМТТ» Білич А.В. повідомив, що відмовляється від реалізації намірів організації леварного виробництва у с. Барахти і на даний час відбувається демонтаж технологічного обладнання».

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також