Виконком Українки затвердив кошторис на енергозаощадження

Виконавчий комітет міста Українка (Обухівський район, Київська область) затвердив кошториси на будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію по 9 об’єктах.

У тому числі, роботи з енергозаощадження будуть проведені у дошкільному навчальному закладі «Хоровод». Було проголосовано за виконання робіт: “Капітальний ремонт системи теплопостачання із встановленням автоматизованого пристрою оптимізації теплоспоживання в будівлі ДНЗ “Хоровод”” із загальною кошторисною вартістю будівництва, у поточних цінах станом на серпень 2018 року у сумі 335,451 тис. грн.

Наразі зараз в закладі працює 11 вікових груп (2 – ясельні, 9 – садових), а колектив садочка налічує – 70 осіб. Серед них – 34 педагоги з високою кваліфікацією.

У 2017 році, за сприяння народного депутата Ігоря Кононенка, Українська міська рада отримала кошти державної субвенції на утеплення фасаду. В минулих роках в садочку було проведено комплекс заходів з енергозаощадження, а саме установка терморегуляторів на прилади опалювання; заміна освітлення на світлодіодні лампи; заміна устаткування на нове по харчоблоку. Впровадження цих заходів заощадило понад 20 % коштів на утримання будівлі.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також