Ігор Кононенко вирішить проблеми села Тростинки?

 

Народний депутат завітав до Тростинського НВК, щоб поговорити з жителями села.

Тут, як у більшості сіл Київщини, одне з найболючіших питань – місцеві дороги. Адже в селі протяжність доріг понад 32 км, 60%  з яких – ґрунтові, отож з першим дощем чи відлигою долати кожен метр шляху – справжнє випробування. Як повідомив сільський голова  с.Тростинки, проект на одну з таких доріг (вул. Ярослава Мудрого) вже виготовлений, тож Ігор Віталійович пообіцяв допомогти відремонтувати цей відрізок шляху за кошти загальнодержавного дорожнього фонду.

 «У 2017 році був проголосований у Верховній Раді закон щодо створення загальнодержавного дорожнього фонду, який набрав чинності з 1 січня. Завдяки цьому закону з кожної літри пального, яке продається на заправках, певний відсоток відраховується на ремонт доріг. Саме тому на цей рік кошти на ремонт доріг є, і саме з цих коштів ми відремонтуємо оті майже півтора кілометра дороги, яка вас найбільше турбує. Щодо вулиці Садової: необхідно зробити проект, і, якщо потрібна допомога, я готовий допомогти. Але ваше завдання – виготовити проект, моє – допомогти його втілити»,  – зазначив Ігор Віталійович.

Наступне питання стосувалося медичної сфери. Громада села наразі не має можливості рухатись у напрямі медичної реформи, бо медичний пункт не комп’ютеризований. Оскільки медична реформа – ініціатива держави, основна мета якої покращення медицини на селі,  Ігор Віталійович наголосив на тому, що питання щодо комп’ютерів та реконструкції медичного закладу  обов’язково вирішить.

«Я чув про вашу проблему з комп’ютером,  і ми її вирішимо швидко. Це погано, що у вас система декларацій не запущена, адже декларації – це зарплата лікаря, тому важливо, щоб цей процес пішов якомога швидше», – наголосив Кононенко.

Обговорювали і питання освітлення у селі. Наразі народним депутатом у Васильківському районі ініційована програма з освітлення вулиць, тому, за наявності проектної документації, нардеп пообіцяв включити с.Тростинку до програми.

«У селах Васильківщини проблеми дуже схожі, але підходити до їх вирішення необхідно індивідуально», – зазначив Ігор Віталійович.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також