На Васильківщині побудують кільцеву автодорогу

 

У Васильківському районі Київської області планується будівництво з’єднувальної автомобільної дороги від смт Калинівка до місцевого проїзду вздовж автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. За його словами, це надасть можливість розвантажити селище Калинівка від великогабаритного транспорту, скоротить транспортний маршрут вантажівок, та будівництво якої надасть Васильківщині ще масу переваг: автомобілістам, підприємцям та жителям селища.

Керівництво району вже провело зустріч з підприємцями, на який вивчалась можливість  будівництва дороги через окремі земельні ділянки. На даний час спільно з проектантами вирішено налагодити зв’язок з лісництвом, яке знаходиться на прилеглій території, задля проведення “коридору” для будівництва  дороги.

«Розвиваємо інфраструктуру Васильківщини і будівництво доріг є невіддільною частиною розвитку та економічної стабільності району», – підкреслив голова Васильківської РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також