Проспект Степана Бандери розпочнуть ремонтувати вже у травні

Проспект Степана Бандери розпочнуть ремонтувати вже у травні

В столиці заплановано ремонтні роботи на проспекті Степана Бандери на ділянці від Олени Теліги до заїзду на Північний міст. 

Загалом ремонт триватиме до листопада 2020 року. Договір про початок робіт було укладено у вересні 2018 між «Київавтодором» та підрядною організацією, що стане виконавцем всіх робіт – «Автомагістраль Південь».

Першими кроками ремонтних робіт стануть заплановані зміни у русі громадського транспорту, а саме тролейбусів, адже їх переведуть на тимчасову схему. Також протягом ремонту будуть коригувати й маршрути, подекуди це буде заважати киянам, але у «Київавтодорі» закликають поставитися до таких змін з розумінням, адже йдеться про загальні покращення.

Самі ж дорожні роботи згідно договору мають розпочатися вже у другій декаді травня 2019. Триватимуть вони майже півтора року, але весь цей час проспект буде проїзним. Наразі планують не тільки відремонтувати, а подекуда й повністю перекласти асфальтобетонне покриття, але й замінити системи освітлювання, прокласти нові каналізаційні мережі, відремонтувати та зробити більш комфортними тротуари. Загальна сума згідно кошторису становить 629 мільйонів гривень.

Довідка: проспект Степана Бандери починається від вулиці Семена Скляренка і пролягає до Північного мосту. Його довжина 4,5 кілометри.


Раніше «Столичний регіон» писав про новий завод з виробництва літаків, який планують звести на Макарівщині.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *