На Білоцерківщині відзначили День українського козацтва

У Білоцерківському районі напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці відзначили День Українського козацтва та День захисника України.

В урочистостях взяли участь во голови  Білоцерківської районної ради Анатолій Чичикало, голова райдержадміністрації Геннадій Джегур, військовий комісар полковник  Ігор Богданевич, начальники відділів апарату та структурних підрозділів райради та райдержадміністрації, голови місцевих рад, представники громадських організацій, ветерани, учасники бойових дій.

Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені захисники України. Учасники мітингу колоною попрямували до стели «Небесної сотні» та побували на Алеї Слави, хвилиною мовчання  та покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих.

“14 жовтня стало державним святом для сучасних воїнів. День захисника України символізує  зв’язок усіх поколінь захисників України та закликає нас до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. Нині, коли на східних теренах України виборюється незалежність і суверенітет держави, ми маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ наших предків”, – промовив голова Білоцерківської райради Анатолій Чичикало.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також