В юнацькій Олімпіаді візьмуть участь п’ять спортсменів з Київської області

Серед українських спортсменів, що захищатимуть честь країни на Юнацьких Олімпійських Іграх, 5 – з Київщини.

Усього в юнацькій Олімпіаді, що проходитиме в Буенос-Айрес (Аргентина) з 6 по 18 жовтня, братимуть участь 55 українських спортсменів.

Представники Київської області виступатимуть у чотирьох видах спорту, а саме: бокс, вільна боротьба, велоспорт та легка атлетика.

Тарас Бондарчук. Бокс. 20.06.2000 р.н. Бровари

Тарас Бондарчук, лідер збірної України у ваговій категорії до 60 кг, ліцензію на літні юнацькі Олімпійські ігри отримав як срібний призер у ваговій категорії до 6о кг молодіжного чемпіонату Європи, який відбувався в Італії у квітні поточного року.

Владислав Остапенко. Вільна боротьба. 21.05.2001 р.н. Бородянський район.

На місце в збірній для Владислава Остапенка вплинула золота медаль у категорії 55 кг, яку торічшній бронзовий призер чемпіонату світу серед кадетів завоював на чемпіонаті Європи серед кадетів, який в травні цього року відбувався в Македонії.

Ольга Кулинич. Велоспорт. 01.02.2000 р.н. Біла Церква

Вихованка легендарної велошколи «Промінь» Ольга Кулинич 25 серпня стала срібною призеркою ЧЄ з велотреку у групових перегонах по очках серед юніорок, який відбувався у швейцарському Ейглі.

Наталія Дишлюк. Легка атлетика. 01.04.2001 р.н. Біла Церква

Наталія Дишлюк на юнацькі Олімпійські ігри відібралася на юнацькому чемпіонаті Європи у Дьйорі (Угорщина) у липні цього року. Спортсменка виступала на дистанції 400 метрів, де стала 11-ю (55,33 с).

Марія Ященко. Легка атлетика. 28.08.2001 р.н. Бровари

Марія Ященко повторила найкращий результат сезону (3,70м ) зі стрибків з жердиною на юнацькому чемпіонаті Європи у Дьйорі (Угорщина), що відбувався у липні цього року. Вона не пройшла напряму по квоті, але так як звільнилося кілька місць, запросили Марію як наступну зі списку.

Чотирьом з п’яти спортсменам Київщини цьогоріч голова Київської обласної держадміністрації видав сертифікати на отримання стипендії, яка з минулого року вручається «видатним, молодим та перспективним спортсменам, їх тренерам». Стипендіатами стали Тарас Бондарчук, Владислав Остапенко, Наталія Дишлюк та Ольга Кулинич. До речі, Кулинич минулого року стала стипендіаткою також.

Четверо з п’яти спортсменів з середини червня цього року увійшли до резервної штатної збірної команди Київської області з олімпійських видів спорту, команди, створеної вперше в історії Київщини, члени якої відтепер мають офіційні робочі місця з посадовим окладом. Членами збірної стали Тарас Бондарчук, Владислав Остапенко, Наталія Дишлюк та Марія Ященко.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також