Мораторій від Київради

 

Київрада наклала мораторій на відчуження земель, де розташовані дитячі інтернати

Сьогодні, 26 червня, на пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення про встановлення заборони на відчуження майна та земель територіальної громади Києва, де розташовані дитячі інтернатні установи. Рішення підтримали 78 депутатів.

– Сьогодні тенденція закриття інтернатних установ, на жаль, простежується в ряді областей України. Наприклад, в Сумській та Вінницькій області закрито декілька інтернатів. Всі 26 таких установ в Києві знаходяться в територіально зручних місцях, переважно в центрі міста. Депутатський корпус нашого скликання точно не усуне ні майно, ні землю інтернатів. Але ми не знаємо, що буде в наступному, тому пропоную накласти мораторій на відчуження земель, де розташовані дитячі інтернати, – зазначила ініціатор відповідного рішення, депутат Київради Алла Шлапак.

У минулому році депутати Київради затвердили план реформування, перепрофілювання і трансформації дитячих інтернатів. Документ передбачає перегляд інституційного догляду та виховання дітей-сиріт в сім’ях і будинках сімейного типу.

Загалом, з 26 інтернатних установ Києва на першому етапі виконання пілотного проекту потрапляють 7 інтернатів, які будуть реформовані за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Нагадаємо, на сьогоднішньому пленарному засіданні Київради депутати також прийняли рішення про створення Київського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також