Бориспільська райрада провела позачергову сесію

На порядку денному позачергової 25-ї сесії районної ради Бориспільщини (Київська область) було лише одне питання – зміни до бюджету району.

У роботі позачергової сесії,  що відбулась 6 листопада, взяли участь голова райради Владислав Байчас, його заступник Іван Недогибченко, голова РДА Олександр Туренко зі своїми заступниками – Сергієм Білецьким та Владиславом Лавриком, сільські голови, керівники управлінь, відділів та організацій району.

За результатами роботи 10 місяців поточного року внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік, а також попередньо обговорено и формування бюджету на наступний. Медичну субвенцію спрямовуватимуть лише на  Бориспільську ЦРЛ.

Видатки первинної медичної допомоги у бюджеті-2019 плануватимуть виключно коштом Національної Служби охорони здоров’я України. Додаткову дотацію у сумі 10 млн гривень, що спрямована на комунальні послуги установ, які утримуються коштом державного бюджету, не розподілено. Також на наступний рік заплановано реверсну дотацію – вилучення до державного бюджету.  Але остаточна сума ще корегується.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також