На Київщині вирощують унікальну рослину

«Алюмінієве» дерево вирощують неподалік від Білої Церкви

Другий рік поспіль в  УкрНДІПВТ імені Леоніда Погорілого у селі Дослідницьке Київської області у якості експерименту вирощують павловнії. Відомо, що це диво-дерево дуже швидко росте, а з його деревини можна виготовляти меблі, двері та інші вироби.

Засадження зроблене поблизу траси Київ – Біла Церква, воно викликає подив: багато людей зупиняються, щоб подивитися на велетнів та сфотографуватися з ними. Інші назви дерева дуже промовисті: драконове або адамове дерево, алюмінієве дерево, фенікс-дерево. Але найбільш цікавим є дерево-нафтова свердловина. Чому? Все досить просто: з дерева можна вироблять біо-газ!

Серед безсумнівних здобутків при вирощуванні можна побачити, що дерево не виснажує грунти, за 5-6 років дозволяє отримати до 400 кубометрів якісної деревини з гектара насаджень, а ціна на один становить 100 американських доларів.

Окрім вирощування на деревину павловнії можна застосовувати для озеленення, адже велике листя та швидке зростання створюють ідеальні умови для паркового використання культури. Дерево на четвертий рік росту викидає квіти, стає прекрасним медоносом, що також можна використовувати у господарстві.

Проблема, як каже підприємець, що займається вирощуванням, тільки в одному: це дерево боїться наших морозів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також