У Білій Церкві розпочали роботу пункти обігріву

У зв’язку зі зниженням температури повітря і погіршенням погодних умов в Білій Церкві Київської області почали свою роботу пункти обігріву

Вони повинні запобігти випадкам переохолодження та надавати допомогу населенню, особливо соціально незахищеному. У таких пунктах люди зможуть зігрітися та випити гарячого солодкого чаю з печивом. Крім того, пункти обігріву забезпечені аптечками для надання першої медичної допомоги безпритульним людям.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби міськради Білій Церкві.

Як повідомляється, також працюватимуть допоміжні пункти обігріву в установах і організаціях міста.

Крім того, активізовано роботу пунктів збору і видачі одягу та взуття для бездомних, які наповнені усіма необхідними теплими речами. Мешканці міста можуть передати теплі речі в пункт прийому, який діє на базі міського територіального центру соціального обслуговування на вул. Шевченко, 69 (приміщення колишньої молочної кухні).

Зокрема, діють мобільні пересувні пункти для забезпечення бездомних щоденним гарячим харчуванням за наступними адресами:

  • на алеї по Олександрійському бульвару (навпроти магазину «Галерея мод») з 12:00 до 13:00;
  • приміщення територіального центру за адресою: вул. Шевченко, 69 з 11:00 до 15:00;
  • Парк культури і відпочинку ім. Шевченка (біля пам’ятника Хмельницькому) з 13:00 до 14:00;
  • територія біля Спасо-Преображенського собору (Соборна площа) з 13:00.

Гаразі також створено 12 соціальних патрулів, для яких розроблені маршрути. Під час патрулювання поширюються інформаційні матеріали про місця надання необхідної допомоги і соціальних послуг бездомним особам. Під час сильних морозів, вночі, патрулювання допомагати здійснювати працівники КП БМР «Муніципальна варта».

Також в період сильних морозів буде працювати «гаряча телефонна лінія»: 34-12-40. За цим телефоном можна буде повідомляти про осіб, які потребують допомоги.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також