Міськрада Ірпеня підписала меморандум з ГО «Ірпінська Агенція розвитку»

Меморандум про співпрацю було підписано вчора, 22 листопада,  між міською радою Ірпеня (Київська область) та громадською організацією «Ірпінська агенція розвитку».

В документі йдеться про спільне бачення майбутніх проектів з Міжнародним громадським об’єднанням “Конвіктус” – неурядовою організацією, яка працює у трьох країнах світу – Швеції, Естонії та Україні, надаючи підтримку уразливим верствам населення для покращання якості їхнього життя та здоров’я.

Вже 12 років «Конвіктус» є надійним партнером державних установ та громадських організацій у реалізації програм протидії ВІЛ-інфекції, туберкульозу, іншим соціально небезпечним хворобам, реінтеграції колишніх ув’язнених у суспільство та надання допомоги жінкам, які постраждали від насильства.

Наразі, Ірпінська агенція розвитку поставила для себе завдання створити гендерний профіль міста Ірпінь, тому зацікавлена у практиці реалізації актуальних програм «Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» та «Рівний доступ до допомоги постраждалим від насильства жінкам».

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також