Голова КОДА відвідав Макарівщину

Очільник Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук провів виїзну нараду у Макарівському районі Київщини.

Про це повідомляє офіційний сайт КОДА. На нараді йшлося про розв’язання проблемних питань макарівців та перспективи соціально-економічного розвитку регіону. Активісти звернули увагу Олександра Терещука на екологічні проблеми Макарівщини. Зокрема, громада села Наливайківка поскаржилась на те, що в  районі є лише єдине сміттєзвалище.

З проханням посприяти із ремонтом ліній електропередач, що були пошкоджені внаслідок негоди, до очільника КОДА звернувся вчитель-пенсіонер з Макарова. Голова КОДА надав доручення відновити електропостачання до кінця доби. Як наразі відомо, питання вже вирішено.

«Часто чую, що влада нічого не робить. Але зараз все частіше до мене приходять люди не поскаржитись на проблеми, а навпаки, сказати, що щось нарешті робиться. І це не політика, а вирішення господарських проблем громади. Саме таке завдання ставив переді мною Президент, призначаючи на посаду. Приємно чути, що громада бачить зрушення. Це мотивує працювати! Ви вказуєте на проблему – ми намагаємось якомога швидше її вирішити. За час перебування на посаді я об’їхав 18 районів і більше 80% звернень вже виконано»,- підкреслив Олександр Терещук.


Раніше «Столичний регіон»  повідомляв, що Порошенко поставив завдання очільнику КОДА.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також