Керівництво київських шкіл не може впоратися з видачею учнівських квитків

Не встигли в КМДА відзвітувати про те, чому батьки київських школярів самі оплачують охорону шкіл, як прийшло нове депутатське звернення

Батьки учнів обурені, що в європейській столиці вони змушені за свої гроші вирішувати забезпечення дітей учнівськими квитками. Профільний департамент КМДА попросили впоратися з таким завданням самостійно.

Депутат Київради Олександр Пабат присоромив директора Департаменту освіти і науки КМДА Олену Фіданян за те, що столична влада не може видати київським школярам звичайні паперові учнівські квитки.

До депутата постійно звертаються батьки, діти яких навчаються в столичних школах. Вони обурюються, що змушені самостійно вирішувати питання забезпечення школярів учнівськими квитками.

«Сьогодні склалася ситуація, коли адміністрації шкіл повністю відсторонилася від видачі документа про статус учня навчального закладу. Ймовірно, покупка бланка, форми учнівського квитка – це не найбільші витрати для батьків. Однак на тлі реформи НУШ і статусу Києва як європейської столиці, ситуація, коли батьки самостійно повинні займатися документами, що підтверджують статус учня київської школи, дискредитує менеджмент міста», – зазначив депутат.

Олександр Пабат закликав Олену Фіданян звернути увагу на ситуацію і вжити адекватних заходів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також