Кого у Києві залишать без гарячої води?

 

У восьми районах Києва з 10 травня до 10 червня буде відключено гарячу воду, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.
За його словами, у зв’язку з укладанням угод на газопостачання котелень процес проведення щорічних гідравлічних випробувань теплових мереж розпочали раніше.
Він розповів, що мова йде про договори на газопостачання низки котелень у Святошинському, Шевченківському, Солом’янському, Подільському, Голосіївському, Оболонському, частині Дарницького та Печерського районів. Зокрема, ідеться про ті будинки, які неможливо підключити до ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 та заводу «Енергія».
«Саме тому місто об’єднало у часі ці процеси – технічні регламентні роботи з підготовки мереж до зими та процес переукладання договорів на постачання газу. Для їх виконання районні теплові мережі змушені тимчасово припинити гаряче водопостачання планово до 1 червня», – сказав Пантелеєв.
Він пояснив, що відключення послуги гарячого водопостачання уникнути неможливо.
«Проведення гідравлічних випробувань є необхідним технологічним процесом, який дозволяє усунути пошкодження найбільш слабких ділянок теплових мереж і знизити рівень аварійності на старті опалювального сезону. Однак випробування проводяться за умов, коли у мережах відсутній теплоносій, тому відключення послуги гарячого водопостачання не уникнути», – розповів заступник голови КМДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також