Ведучий телеканалу «Україна» провів майстер-клас для київських студентів

Максим Сікора розповів молоді про джерела пошуку і реалізації вдалих тем для інформаційного випуску новин

Ведучий випусків інформаційної програми «Сьогодні» на телеканалі «Україна» Максим Сікора провів майстер-клас, присвячений темі «Сучасні новини: вибір вдалих тим і рейтинги» для студентів профільних спеціальностей Київського національного торгово-економічного університету.

Послухати про досвід і отримати практичні поради професіонала зібралася велика аудиторія, більше двохсот студентів та викладачі. Максим Сікора розповів молоді про джерела пошуку і реалізації вдалих тем для інформаційного випуску новин, як досягти потрібного ефекту від глядача, а також підняв питання рейтингів і основних показників вимірювання успішності теми.

Майстер-клас проходив в форматі активного діалогу, тому студенти і викладачі охоче задавали питання телеведучому. Зокрема, студентів найбільше цікавило, як правильно проводити інтерв’ю, які секрети викладу інформації в новинах існують і які навички необхідно отримати молодому поколінню, щоб успішно реалізувати себе в журналістиці і телевиробництві.

Зустріч відбулася в рамках освітньої ініціативи каналу «Україна» до свого 25-річчя, яка передбачає серію майстер-класів від професіоналів для студентів журналістських спеціальностей по всій Україні.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також