Off Road Free Fest 2018: на Київщині буде автосвято

 

З 26 по 29 липня в селі Толокунь пройде 13-й міжнародний автомобільний Фестиваль Off Road Free Fest 2018

Off Road Free Fest – це яскрава, екстремальна і неповторна подія в автомобільному світі. На фестиваль приїжджають тисячі машин і тисячі гостей з усієї України та зарубіжжя. Кожен день серед гостей і учасників є розіграш призів.

Фестиваль проводиться вже п’ять років в мальовничій місцевості в 40 км від Києва, на красивому узбережжі Київського моря.

Територія рясніє різноманітними природними ландшафтами для різних екстремальних заїздів, змагань і вправ на автомобільній техніці 4х4. Хвойні і змішані ліси, піщані дюни, дикі луки і непрохідні болота – все це сприяє прекрасному настрою і відпочинку відвідувачів на Фестивалі 4х4.

Концертна програма – це виступи TANA, Табула Раса та інших виконавців. Для дітей буде облаштовано батутну зону, а на додаток всілякі лазаки та лабіринти. Можна буде взяти човник або катамаран, щоб насолодитися водною прогулянкою.

На території фестивалю знаходиться наметове містечко, дитячий табір, біотуалети, душові, точки підзарядки. Обов’язковий супровід швидкої допомоги, парамедиків, МНС, охорони.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також