Березань за об’їзну дорогу: петиція на сайті Кабміну

 

Жителі Березані на Київщині просять Кабмін профінансувати будівництво об’їзної дороги

Мер Березані подав електронну петицію про виділення коштів на її будівництво. На сайті Кабміну петицію з проханням про виділення коштів на будівництво об’їзної дороги підтримало більше 18 тис. чоловік, при цьому, згідно з Вікіпедією, саме населення міста не перевищує 16 540 осіб. Тому в будівництві дороги зацікавлені як самі жителі Березані, так і жителі інших міст і сіл. Також в мерії сподіваються, що дана петиція все ж набере потрібні 25 тис. голосів, які необхідні для її розгляду в Кабміні.

Варто відзначити, що в місті також організовані пункти підпису електронної петиції для тих громадян, яким самим важко впоратися з інтернетом, один з таких пунктів розташовано на території Березанської міської лікарні.

За словами реєстратора Юлії Гірман, бувало таке, що реєстрували по 50 чоловік в день, а в середньому за петицію голосують від 20 до 30 осіб на день. Також вона наголосила на необхідності будівництва об’їзної дороги навколо Березані, яка зможе вирішити проблему завантаженості вулиць міста і покращить екологічний стан міста в цілому.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також