Київрада ще 2 місяці не допускатиме громадян на свої пленарні засідання

Київрада на 2 місяці відклала вступ в силу нового порядку доступу громадян на свої пленарні засідання

Сьогодні, 29 листопада, на пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення відстрочити вступ в силу нового порядку доступу суспільства на пленарні засідання столичної міськради. Новий порядок вступить в силу не з 1 грудня 2018 року, а з 1 лютого 2019 року. Рішення підтримали 75 депутатів.

Наразі на першому поверсі адміністративної будівлі Київради тривають ремонтно-реставраційні роботи. Як повідомляється, вони не будуть завершені до 1 грудня, коли і повинні були б запрацювати нові правила. Тому, як сказано в повідомленні, для завершення організаційно-правових заходів щодо нормалізації порядку доступу до пленарних засідань введення в дію нових правил було відстрочено на 2 місяці.

Довідка: 23 травня 2018 року столичні депутати затвердили умови присутності звичайних українців на пленарних засіданнях Київради. Згідно з рішенням, яке повинно було вступити в силу через 4 місяці, кількість обраних осіб не перевищуватиме 60. Визначати щасливчиків планують за принципом «хто перший подав заявку, того і місце».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також