Київ доводить до пуття школи-довгобуди

 

Влада столиці в цьому році обіцяє, нарешті, добудувати і осучаснити кілька шкіл для юних киян, які добудовувалися десятиліттями

Столична влада взялася за добудову кількох шкіл, роботи зі зведення яких почалися десятки років назад, але з різних причин не були доведені до кінця. Про це інформує Офіційний портал Києва – єдиний веб-сайт Київради і Київської адміністрації.

Один з таких «довгобудів» відвідав сьогодні з перевіркою заступник столичного мера Валентин Мондрієвський. Заступник мера прибув в 151-ю школу на вулиці Ліснича, 3 в Голосіївському районі. Поїздку в 151-ю школу Мондрієвському доручив здійснити особисто Віталій Кличко.

Під час поїздки заступник мера згадав, що перші класи школи відкрилися ще в 1999 році, але навчальний заклад вимагав добудови та модернізації. Була здійснена спроба доробити роботи в 2006 році, але на наступний же рік роботи припинилися.

І ось зараз місто доробляє те, що не доробили за стільки років. На думку Мондрієвського, роботи завершаться до кінця поточного року. Школа буде осучаснена за вимогами сьогоднішнього дня. Школярі Голосієва отримають нові бібліотеку, їдальню, концертний зал, зал для спортивних занять. всього цього діти і їх батьки чекають дванадцять років.

Мондрієвський додав, що для усучасненій школи місто вже придбало нові парти, сучасні навчальні посібники, все необхідне для «першачків».

В Голосієво, зазначив заступник мера, шкіл не вистачає, вчителі працюють з переповненими класами на сто п’ятдесят відсотків.

За словами заступника Київського міського голови, до кінця року завершаться роботи по реконструкції застарілого фасаду 23 школи в Деснянському районі. І вже, нарешті, готова 334 школа в Дарниці. Її ніяк не могли закінчити 24 роки.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також