У столиці з’явились незвичайні дорожні знаки

На пішохідному переході через колії поблизу залізничної станції «Дарниця» встановили унікальні дорожні знаки: зніми навушники та злізь з велосипеда

«Укрзалізниця» днями закінчила облаштування пішохідного переходу через колії поблизу залізничної станції «Дарниця» в Києві. Про це повідомила прес-служба Дарницької РДА.

Новий перехід знаходиться в районі вулиць Зрошувальна та Вереснева.  До будівництва переходу мешканці перетинали колії у необлаштованих до цього місцях, а це є прямою загрозою життю.

Цікаво, що тут вперше у столиці (а можливо й в країні) встановлено новітні дорожні знаки. Наразі вони навіть не внесені до реєстру, але актуальні, особливо для молоді: «Зніми навушники!», «Злізь з велосипеда!», «Злізь з мотоцикла!», «Не дивись у мобільний телефон під час переходу!».

Як зазначають у РДА, такий підхід має убезпечити людей, а також донести до них інформацію таким наглядним шляхом. Відомо, що кількість аварійних ситуацій, що виникають за рахунок використання гаджетів, постійно зростає. Навушники або мобільний відволікають людину, вона не може скноцентруватися на головному: безпеці.

Цей перехід, як зазначено у повідомленні, облаштований всіма встановленими законом дорожніми знаками безпеки, також світловою та звуковою сигналізацією, має горизонтальну розмітку.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також