Керівник київського магазину “АТБ” Вікторія Сивокінь: “Успіх будь-якої справи залежить насамперед від людей”

 

Більше чотирьох мільйонів українських громадян щодня відвідують супермаркети “АТБ” – самого надійного, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами. 

Це не дивно, оскільки компанія працює на українському ринку ритейлу вже понад чверть століття та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. Станом на сьогодні 1206 магазинів “АТБ” щодня без перерв, вихідних і святкових днів відкриті для покупців у 307 містах і селищах України. 

Щоб більш як 3,5 тисячі найменувань гарантовано якісних товарів завжди лежали на звичних місцях у магазинах найбільшої вітчизняної торговельної мережі в 24 областях країни, докладає максимум зусиль величезна команда співробітників корпорації “АТБ”. Це понад 68 тисяч осіб, більша частина з яких (44546 ос.) – представниці прекрасної статі. Цього року Міжнародний жіночий день багато хто з них традиційно зустріне на своєму робочому місці. Недаремно ж у магазинах “АТБ” називають свій дружний колектив “робочою родиною”. 

Ці чудові жінки відіграють основну роль у динамічному розвитку й ефективній роботі найбільшої компанії в країні. Щорічно компанія відкриває близько сотні магазинів «АТБ», тому створює  приблизно п’ять тисяч нових робочих місць.

Уже кілька років підряд “АТБ” також займає лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців галузі роздрібної торгівлі. 

Цікаво, що в торгових залах супермаркетів мережі в різних куточках нашої країни можна зустріти жінок не тільки за касою або біля прилавка. Вони часто виконують роботу  керівників магазинів, логістів, товарознавців, бухгалтерів, керують відділами контролю якості “АТБ” і навіть займаються питаннями охорони та безпеки (438 співробітниць).  У компанії є безліч прикладів того, як дівчина, що прийшла на рядову посаду, згодом стає справжнім фахівцем, проходить безкоштовну підготовку в учбовому центрі “АТБ” (сьогодні таких чотири), робить успішну кар’єру, стає керівником регіонального підрозділу компанії. Згідно з даними із відкритих джерел сьогодні 85% керівників у супермаркетах “АТБ” починали свою кар’єру з посад рядових співробітників. Станом на сьогодні в 1150 магазинах мережі керівниками є саме жінки. Усього в супермаркетах торговельної мережі працюють 40896 представниць слабкої статі. Самій юній із них усього 18 років, а є співробітниця, що відсвяткувала свій 78-й день народження.

Крім добре знайомої українцям мережі “АТБ-Маркет” до складу корпорації “АТБ” входять численні підприємства, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування. Завдяки старанній праці десятків тисяч українських жінок вони багато років займають лідируючі позиції у своїх сегментах бізнесу. Важливо розуміти, що ритейл – це галузь, яка вимагає від працівників максимальної самовіддачі. Як розповіли нам співробітниці “АТБ”, коли віриш у свої сили, коли професія для тебе це не тільки заробляння грошей, але й стиль життя – будь-яка справа по плечу. Хоч відкрити новий магазин, хоч підкорити цілий регіон! 

Саме на ніжних жіночих плечах тримається виконання основної місії лідера українського ритейлу – безперебійне забезпечення широких верств населення гарантовано свіжими і якісними продуктами за доступними цінами.

День торгівлі леді “АТБ” традиційно вважають своїм головним святом, однак не забувають і про Міжнародний жіночий день. Напередодні 8 Березня ми поставили кілька запитань керівниці нашого київського магазину “АТБ” № 1348 (просп. М. Гонгадзе, 20) Вікторії Сивокінь. Ця дивовижна жінка працює в компанії з 2012 року. За дев’ять років Вікторія Вікторівна пройшла весь шлях від продавця до заступниці керівника, а потім – керівника магазину. Корінною киянкою вона не є, свого часу приїхала до столиці розвивати мережу “АТБ”, була в групі підтримки, допомагала новим співробітникам освоювати професію. Вікторія Сивокінь не тільки досвідчений керівник, але й талановита творча людина. У вільний час вона любить робити сувеніри та подарунки hand made.

– Вікторіє Вікторівно, у наші дні такі поняття, як жіноча або чоловіча робота, уже практично стали історією.  Це, напевно, ті права та свободи, за які споконвічно боролися жінки і яким присвячений день 8 Березня. Наскільки це по-вашому правильно, адже жінки – слабка стать?

– Думаю, що наше суспільство вже досягло того рівня розвитку, коли можна бути вільним від стереотипів. Приміром, автомобіль найчастіше жінки водять набагато акуратніше й безпечніше  за чоловіків. Словом, кожен може займатися улюбленою справою. Я знайшла своє покликання та своє місце в галузі роздрібної торгівлі, мені це дійсно цікаво і для мене це важливо. 

– А якого свята більше чекаєте: 8 Березня чи Дня торгівлі?

– Будь-яке свято – це приємно. Не варто забувати й про те, що в галузі торгівлі у святкові дні стає більше роботи. Хоча це не може не радувати.

– Поділіться порадою досвідченого керівника: як добитися успіху, побудувати кар’єру в галузі роздрібної торгівлі, стати гарним фахівцем? 

– Рецепт досить простий: треба просто цим жити, любити справу, якою займаєшся, не жаліти часу та сил для професійного зростання, розвитку. Ну й, звісно ж, пам’ятати, що успіх будь-якого бізнесу залежить насамперед від людей, від злагодженої роботи всього колективу.

– Чого б вам хотілося побажати 8 Березня своїм колегам прекрасної статі, а також покупницям?

– Прагну побажати їм завжди знаходити час для своїх близьких, берегти теплоту сімейних взаємин. Словом, бути щасливими як на роботі, так і вдома.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також