На Бородянщині зник військовий капелан: пошукова операція та перші коментарі поліції (ФОТО)

 

Бородянка

У Бородянському районі на Київщині раптово зник православний священник та військовий капелан отець Сергій. Це сталося минулої ночі після того, як закінчилася служба у смт Клавдієво-Тарасове.

Сергій Струк (отець Сергій) зник у ніч проти суботи, 30 листопада. Наразі розгорнуто масштабну пошукову операцію. Працюють кінологи з собаками, вже є перші результати. Зокрема, місцем зникнення фахівці називають периметр храму.

Про ситуацію розповіли також і в прес-службі Київської патріархії ПЦУ. Також у повідомленні було зазначено, що зазвичай працюючі камери відеоспостереження на храмі тієї ночі були вимкнені. Про отця Сергія відомо, що він був військовим капеланом, брав участь у АТО на Донбасі, а зараз він є головою релігійної громади «Прихід святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії».

Пошукову операцію очолює Сергій Небитов. Речник Київської обласної поліції Микола Жукович прокоментував ситуацію так:

«Посилено йдуть пошуки, задіяні кінологи та інші сили. Оскільки у священика не було автомобіля, є ймовірність, що його міг хтось підібрати на своєму авто. Але поки що немає підстав вважати, що його зникнення пов’язане з чимось кримінальним».

Раніше «Столичний регіон» писав про вибухівку, знайдену на Володарщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також