Ігор Кононенко відвідав соціально важливі об’єкти Васильківщини

Депутат Верховної Ради України, керівник обласної партійної організації БПП – «Солідарність» Ігор Кононенко відвідав два соціально важливі об’єкти Васильківського району, на яких тривають ремонтні роботи.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець.

За його словами, нардеп відвідав Барахтівський навчально-виховний комплекс, де зараз підходить до завершення ремонт приміщень. У листопаді учні прийдуть на навчання в комфортні та просторі класи Барахтівського НВК, де в одному крилі знаходиться початкова школа, а в іншому – дитячий садочок, ремонтні роботи в якому будуть закінчені до Нового року.

Також Ігор Кононенко перевірив хід ремонтних робіт у ФАПі села Погреби загальною площею близько 120 м.кв, де медичний працівник  – молода дівчина, і з нетерпінням чекає службового житла, яке передбачене в ФАПі. Роботи підходять до завершення і вже в кінці листопада тут буде відкрито новий сучасний ФАП зі службовим житлом.

«На умовах співфінансування з місцевого, районного та державного бюджету ми отримуємо  максимально ефективний результат, а саме: сучасні, комфортні та високотехнологічні об’єкти», – наголосив голова Васильківської РДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також