Якість і кількість: з початку року в Україні відкрилося більше сотні нових супермаркетів «АТБ»

 

Рік, що закінчується, видався вкрай складним: спад економіки та пандемія  ускладнили життя мільйонів громадян України та вдарили по діяльності вітчизняного бізнесу. Проте навіть у таких непростих умовах найбільша за багатьма показниками (товарообігом, числом магазинів, кількістю співробітників, логістичною інфраструктурою тощо) торговельна мережа країни «АТБ» зуміла продемонструвати гідний результат. Крім своєї основної місії – постійно пропонувати громадянам країни, включаючи й жителів нашого Києва, гарантовано якісні продукти за максимально доступними цінами, компанія  дотримувалася своєї стратегії динамічного розвитку, розширювала географію присутності, підкорила нові регіони, проводила модернізацію вже існуючих супермаркетів. 

Згідно з даними з відкритих джерел з початку 2020-го  корпорація «АТБ» відкрила 111 нових супермаркетів.  У 42 магазинах була проведена капітальна реконструкція – їх обладнали з урахуванням інноваційних рішень у сфері архітектури, будівництва, ритейлу, комфорту. Ці маркети вже прийняли перших клієнтів. 

Загалом станом на даний час у 24 областях нашої країни працюють 1178 комфортних магазинів «АТБ». Карта присутності торговельних представництв компанії включає 302 населених пункти. І це не тільки великі мегаполіси, такі як наш Київ. Охоплений практично кожен куточок України.

 Протягом листопада поточного року перших відвідувачів прийняли 16 нових супермаркетів торговельної мережі № 1 в Україні. Ще шість магазинів у цьому місяці відкрилися в оновленому форматі після планової модернізації. Для порівняння: місяцем раніше, у жовтні 2020 року, мережа лідера вітчизняної галузі ритейлу поповнилася 11 новенькими маркетами  і ще 11 інноваційними магазинами після капітального ремонту.

«Наші плани залишаються  незмінними: рости далі, розвиватися, відкривати нові магазини, модернізувати вже працюючі, піклуватися про комфорт і безпеку наших клієнтів, яких ми традиційно вважаємо партнерами по бізнесу. В 2021 році ми плануємо розширити мережу до 1277 магазинів. Нагадаю, що в 2016 році їх було 835, у 2017-му – 913, 2018-му – 990, ще через рік – 1077», – розповів в одному з недавніх інтерв’ю генеральний директор і голова Ради директорів корпорації «АТБ» Борис Марков. 

Варто зазначити, що розширюючи торговельну мережу, «АТБ» допомагає боротися  з основною проблемою української економіки – безробіттям. Завдяки динамічному розвитку бізнесу компанія цього року підтвердила своє звання одного з найбільших роботодавців країни та лідера галузі. 

Як і планувалося, цього року найбільш активне розширення торговельної мережі відбулося в західних областях (44 нових магазини) і на Київщині (32 супермаркети). Ще 12 торговельних точок відкрили на півдні країни. Інші – у  Дніпровському та Харківському регіонах.

Процес розвитку та розширення торговельної мережі не зупиняється: у планах компанії до кінця 2020-го відкрити ще 25 нових супермаркетів і оновити 20 уже працюючих магазинів. Це цілком виправдано. Оскільки в умовах, що склалися, коли доходи мільйонів українців значно впали, рівень безробіття стрімко зростає, потреба в безпечних і якісних, але при цьому доступних продуктах не знизилася.  Нагадаємо, що ціни в дискаунтерах «АТБ» традиційно нижчі за середньоринкові на 10–15%. Досягають цього не за рахунок якості, а завдяки оптимізації багатьох бізнес-процесів, застосуванню енергоощадних технологій, дотриманню принципу працювати з виробниками напряму тощо.

А за умови купівлі акційних товарів і використання бонусної програми економія для покупця може перевищити  40 відсотків. 

Також більш ніж чотирьом мільйонам постійних клієнтів «АТБ», у числі яких чимало й жителів Києва, допомагає  заощаджувати значні кошти різноманітний асортимент продукції власних торгових марок (ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected», ТМ «Своя лінія», ТМ «Розумний вибір»). Кожна з них займає лідерські позиції у своєму сегменті, вирізняється високою технологічністю виробництва, європейськими вимогами до якості та безпеки продукту. 

Частка продукції ВТМ у загальному асортименті супермаркетів торговельної мережі «АТБ», який перевищує 3,5 тисячі найменувань, становить приблизно 30%. Цікаво, що кожен із продуктів ексклюзивного асортименту (продукція власних ТМ продається тільки в магазинах цієї торговельної мережі) за якістю не поступається брендованим аналогам, однак їхня ціна може приємно здивувати. Це не рекламний трюк – у вартість продукції ВТМ не включені непотрібні в такому разі витрати на рекламу, промоакції, послуги посередників і т. п. Як свідомий і патріотичний бізнес «АТБ» працює з фіксованою мінімальною націнкою. Більше того, товари, які полюбилися багатьом клієнтам, – делікатеси з лінійки власного імпорту «АТБ» продають взагалі без додаткових націнок. Це означає, що на прилавках супермаркетів мережі ми бачимо ціну виробника.  

Як результат, приходячи в будь-який із магазинів «АТБ», яких у нашій Київській області вже більш як три сотні, ми маємо чудовий шанс заощадити кошти сімейного бюджету. При цьому зручний і лаконічний формат усіх магазинів  найбільшої української торговельної мережі спрощує процес купівлі товарів, роблячи його більш комфортним.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також