Робота в Києві: торговельна мережа «АТБ» підтвердила звання кращого роботодавця в українській торгівлі

 

Дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua показало, що в 2019–2020 роках компанія «АТБ» посіла лідируючі позиції в рейтингу кращих роботодавців у галузі роздрібної торгівлі. Роботу у великій команді лідера вітчизняного ритейлу вважають привабливою багато здобувачів вакансій, у тому числі й у нашій Київській області, оскільки за довгі роки діяльності компанія заслужила бездоганну репутацію надійного роботодавця. Переваги працевлаштування в «АТБ» не обмежуються офіційною зарплатою та надаваним соцпакетом.  Є можливість пройти безоплатне навчання, після чого стати висококласним фахівцем і почати будувати кар’єру.

Мільйони українських громадян знають «АТБ» як найнадійнішого, перевіреного часом постачальника гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності за максимально доступними цінами. Магазини найбільшої вітчизняної торговельної мережі відвідують понад 4 млн українців, серед яких чимало і жителів нашого Києва (у столиці й області вже функціонує більш як триста супермаркетів «АТБ»). Компанія працює на українському ринку ритейлу понад чверть століття та посідає лідируючі позиції за багатьма показниками. Сьогодні «АТБ» є не тільки лідером галузі роздрібної торгівлі за товарообігом, географією присутності, кількістю магазинів, обсягом сплачених податків, але й найбільшим роботодавцем – на підприємствах корпорації «АТБ» працевлаштовано понад 68 тисяч осіб. Це означає, що десятки тисяч українських родин у 24 областях України, включаючи й Київську, мають стабільне джерело доходу.  

Величезна команда  «АТБ» постійно зростає. Вибравши для себе стратегію динамічного розвитку, компанія щорічно відкриває приблизно сотню нових супермаркетів, а в 50–60 магазинах  проводить модернізацію. По всій країні завдяки цьому створюють до десяти тисяч нових робочих місць щороку.  Наприклад, у 2020-му, який запам’ятався пандемією та складностями в економіці, в країні прийняли перших покупців 127 нових супермаркетів «АТБ». Тепер у 308 населених пунктах України працюють 1205 магазинів цієї мережі. За минулий рік працевлаштовані та почали будувати успішну кар’єру в дружній команді галузевого лідера 5,5 тисяч осіб. Це дуже важливо і для великих міст, і для української глибинки. Безробіття є однією з ключових проблем вітчизняної економіки. Останніми роками через це спостерігають масштабний відтік кваліфікованої робочої сили за кордон. 

Кадрова політика компанії «АТБ» спрямована на системний стабільний розвиток найціннішого ресурсу – людського капіталу. Щоб мати в штаті висококласних фахівців: грамотних керівників, продавців, касирів – компанія ще на початку 2000-х років вирішила навчати кадри своїм коштом. У Дніпрі створили перший учбовий центр «АТБ». Після цього аналогічні центри підготовки персоналу з’явилися в Києві, Львові й Одесі. Щорічно в них підвищують кваліфікацію й одержують можливість підніматися кар’єрними сходинками у компанії більш як 4000 осіб. Такі кузні кадрів є гордістю компанії та забезпечують її якісним кадровим резервом. Цікаво, що понад 85% керівників торговельної мережі «АТБ» прийшли працювати в компанію на найпростіші посади. Вони вивчились, стали гарними фахівцями та побудували успішну кар’єру. 

Компанія «АТБ» за підсумками року втримала свої позиції в рейтингу кращих роботодавців в українській торгівлі. За даними дослідження міжнародного кадрового порталу grc.ua (колишній HeadHunter) саме роботу в «АТБ» здобувачі вакансій, у тому числі й кияни, вважають найбільш привабливою. Причому йдеться як про професіоналів, що мають багатий досвід, так і про тих, хто шукає свою першу роботу.

Крім флагмана – торговельної мережі «АТБ-Маркет» – до складу корпорації «АТБ» входять численні підприємства, що займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування.  Саме завдяки потужному кадровому потенціалу вони багато років  є лідерами у своїх сегментах бізнесу. Мільйони українців можуть щодня купувати свіжі продукти та якісні товари першої необхідності. Майже 70 тисяч наших громадян, серед яких чимало й жителів Києва, є співробітниками цих компаній. Вони мають стабільну роботу, конкурентну зарплату та впевені у завтрашньому дні.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також