Які дороги та населені пункти в Україні закриті для в’їзду

 

Для нерозповсюдження коронавірусу місцева влада вдається до повного або часткового перекриття доріг.

На більшості контрольно-пропускних пунктах при в’їзді до міста або області працюють карантинні пости, на яких перевіряють заборону пасажирських перевезень і проводять температурний скринінг пасажирів і водіїв приватного та комерційного транспорту. При наявності підозри на коронавірус або ГРВІ людей госпіталізують або направляють на обсервацію.

Дніпропетровська область
Місто Дніпро закрито для транзитного транспорту з 8 квітня до кінця карантину. Всі транспортні засоби зупиняють, у людей перевіряють температуру тіла. Якщо вона вище 37 градусів – відправляють до лікарні.
У Першотравенську обмежили в’їзд і виїзд транспорту. В’їхати в місто зможе тільки стратегічно важливий транспорт: вантажівки з продуктами та медикаментами, автобуси, що перевозять працівників підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста.

Київська область
При в’їзді до столиці обладнані блок-пости, на яких вибірково перевіряють температуру пасажирів, а також контролюють заборону на масові пасажирські перевезення.
При в’їзді до Борисполю також перевіряють температуру.

Закарпатська область
Влада закрила перевали, за якими можна дістатися в область. Зокрема, з 00:00 години 27 березня 2020 р. до 24 квітня 2020 р. призупинено рух автомобільного транспорту шляхом виставлення блокпостів на перевалочних ділянках таких автомобільних доріг як:

  • Ужоцький перевал (автодорога Н-13 Львів – Самбір – Ужгород);
  • Торунський (Вишковський) перевал (автодорога Р-21 Долина – Хуст).

Проїхати в область можна через такі перевали після того, як пройдено температурний скринінг:

  • Яблунецький перевал (автодорога Н-09 Мукачево – Рогатин – Львів);
  • Абранському перевал (автодорога М-06 Київ – Чоп).

Чернівецька область
На в’їзді та виїзді з території Чернівецької області встановлено 5 карантинних КПП поблизу стаціонарних дорожніх поліцейських станцій с. Звенячин, Заставнівського р-н, с. Атаки, Хотинського р-н, с. Оршівці, Кіцманського р-н., м. Вижниця, м. Новодністровськ.
Будь-який пасажирський транспорт через ці пости не пропускають.

Дозволено в’їзд і виїзд таких громадян і транспортних засобів:

  • вантажних автомобілів (перевозить продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію);
  • транзитних транспортних засобів (без права зупинки та стоянки на території області);
  • транспортних засобів підприємств і організацій, що забезпечують життєдіяльність області;
  • транспортних засобів сільськогосподарського призначення;
  • транспортних засобів фізичних осіб, місце проживання яких зареєстровано в області, або які живуть в області та повертаються до місця постійного проживання.

Введено особливий режим в’їзду та виїзду з сіл Топорівці Новоселицького району та Колінківці Хотинського району. Сюди можна завозити тільки продукти харчування та медикаменти. Жителям дозволено виїжджати за межі цих населених пунктів тільки в невідкладних справах – якщо потрібна медична допомога або на роботу в установи, які забезпечують життєдіяльність інших міст і сіл. В інших випадках жителі Топорівців і Колінківці повинні залишатися вдома на обсервації.

Крім того, закрито транзитний рух на дорозі Магала – Недобоївці.

У Чернівцях повністю перекрито рух транспорту на в’їзді / виїзді Чернівців (об’їзне кільце Магала на перехресті вулиць Січових Стрільців та В. Александрі).

Тернопільська область
Заблоковані Швейків, Ковалівка і ще 4 села Монастирського району.
В інших населених пунктах обладнають блок-пости, де перевіряють температуру пасажирів і виконання заборони на масові перевезення людей в одному транспортному засобі. Такі пости є при в’їзді до обласного центру – Тернопіль.

Рівненська область
Село Тинне закрито на в’їзд і виїзд.

Черкаська область
У місто Умань пускають тільки жителів міста.

Чернігівська область
Обмежується рух транспорту з населеного пункту Комарівка Борзнянського району. В’їзд і виїзд буде здійснюватися тільки в напрямку з Комаровки – до траси Н-07. Для контролю діє контрольно-пропускний пункт. Транзитний рух через населений пункт припинено.

Вінницька область

На в’їздах в область, а також до Вінниці оснащено 11 санітарно-карантинних КПП, на яких перевірять людей в транспорті. Водіїв попереджають про карантинні заходи, з’ясовують маршрут і мета поїздки, роблять температурний скринінг. При виявленні підвищеної температури тіла рекомендують звернутися до сімейного лікаря. Крім того, якщо температура тіла водія або пасажирів більше 38°C, їм пропонують залишатися на місці до прибуття бригади екстреної медичної допомоги.

Джерело: Auto24

Раніше “Столичний регіон” писав коли відкриють київське метро

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також