У Києві збудують Музей Голодомору

У Києві через 2 роки почнуть будувати Національний музей «Меморіал жертв Голодомору»

На будівництво виділять понад 700 млн гривень.

«Ми активізували роботу в цьому році. На наступний рік ми припускаємо кошти – і вони підтримані Міністерством фінансів – 700 млн гривень. Цих грошей може не вистачити, тому залучаємо і громадськість, і світове українство, а саме Всесвітній конгрес українців. Ми плануємо, що через 2 роки музей буде завершено – другу чергу. Тобто буде повноцінний музей зі спорудою, експозицією», – повідомив Міністр культури Євген Нищук.

Проводиться конкурс на концепцію експозиції. У ньому беруть участь фахівці з різних країн, які мають хорошу практику в створенні подібних музеїв пам’яті.

Раніше архітектори схвалили архітектурно-планувальну частину проекту будівництва другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» на вулиці Лаврській, 3 в Печерському районі Києва. Проектна тривалість будівельних робіт становить два роки. У державному бюджеті на наступний рік вже закладено 100 млн грн. для виконання першого етапу робіт. Спорудження Музею має максимально вписуватися в ландшафт київських гір, оскільки запроектовано на території, віднесеної до буферної зони об’єкта ЮНЕСКО.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також