Громадський бюджет Білої Церкви збільшено до 7 млн гривень

 

Торік право використати кошти Громадського бюджету Білої Церкви отримали 12 проектів. Цьогоріч розмір бюджету участі збільшено до 7,2 млн.

Одні проекти вже на завершальній стадії, решту почали реалізовувати. Всі вони стануть реальністю уже в цьому році. Два з них реалізуються у загальноосвітній школі №22: це «Шкільне радіомовлення «22ФМ» та вже майже готовий «Сучасний хімічний кабінет».

Цьогоріч через переможців – загальноосвітня школа №5, що отримали змогу коштом Громадського бюджету реалізувати два проекти: Інтерактивний паркан» та «Інтерактивна екозона». Ідея першого проекту полягала у тому, щоб покращити зовнішній вигляд території поблизу школи і разом прикрасити паркан кольоровими малюнками на загальноосвітню, патріотичну та розвивальну тематику. Роботи наразі у самому розпалі. Паркан вже відремонтовано, нові ворота прикрашені 3Д малюнком у вигляді розгорнутої книги, на одній із сторінок якої написані рядки з державного славня, а інша – повідомляє про те, що гості входять на територію саме школи № 5. Відразу за воротами, на білосніжному тлі, яскравими кольорами зображено необхідну школярам інформацію: правильні наголоси у складних словах, телефони екстрених служб, математичні формули.

Ольга Садаєва, директорка  ЗОШ№5, розповіла про те, як школярі підтримали ідею проекту  та агітували своїх знайомих голосувати за нього.

«Такі проекти розвивають громадянське суспільство, діти з шкільного віку розуміють свою відповідальність і причетність до життя міста. Другий проект-переможець «Інтерактивна екозона», буде реалізовуватись уже влітку, коли діти будуть на канікулах»,- повідомила Ольга Іванівна.

 

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також