Фастів виділив 1 млн грн. на проекти Бюджету участі-2019

Виконавчий комітет Фастівської міської ради затвердив перелік проектів-переможців Бюджету участі, які будуть реалізовані в 2019 році в місті

Згідно з Програмою, наступного року в місті обіцяють реалізувати 8 проектів на загальну суму в 1 млн гривень. Вони пов’язані з розвитком освіти, спорту і відпочинку, частина з них спрямована на виховання і розвиток дітей.

Зокрема, на реконструкцію спортивного комплексу, розташованого на території Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей № 2», виділено 200 тис. гривень. Таку ж суму буде виділено на сенсорно-тренажерний зал для дітей.

100 тис. гривень будуть спрямовані на створення сучасного наукового центру. Також влада підтримала проект «За здоров’ям – на спортивний майданчик». На нього хочуть витратити понад 99 тис. гривень. На створення громадського музею на території школи «Голокост в Фастові» виділили суму в розмірі 100 тис. гривень.

Також пройшли такі проекти, як «Зелений тунель «Золотий дощ» (вартість реалізації – 100 тис. Гривень) і «Вуличний літній кінотеатр» (вартість реалізації – 100 тис. гривень). І наостанок влада міста побудують дитячий майданчик (вул. Миру, 32) за 100 тис. гривень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також