У Фастові поповнять транпортний парк комунальників

Найближчим часов фастівські комунальні служби матимуть на балансі нову техніку

Це повідомили у Фастівській міськраді. КП «Фастів – благоустрій» поповниться спочатку п’ятьма одиницями нової сучасної техніки для наведення порядку на вулицях та дорогах міста.

Оновлення парку стало можливим за рахунок програми співпраці міської влади із «Укргазбанком». Таку програму розробили під умови комунальних підприємств країни. Вона передбачає зручні та, що важливо, максимально лояльні умови фінансування. Величезний плюс у прийнятних графіках сплати обов’язкових платежів по лізінгу. Також договір гарантує й надійне страхування майна, що передано у лізинг.

За програмою та даним типом фінансування можна обрати необхідну у господарстві для обслуговування доріг техніку разом, а не, як зазвичай, купувати по одній машині. Це дасть змогу вже цієї зими вести всі необхідні роботи у повному об’ємі.

Наразі «Фастів – благоустрій» уклав два таких договори на суму понад 4 мільйона гривень. Перший договір – на колісний одноковшовий фронтальний міні-навантажувач, а другий –на два трактори «Беларус» МТЗ -82,1 та 3 тракторних двовісних самоскидних причепи.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також