Екстрені служби на Київщині працюватимуть посилено на період свят

У Київській області всі екстрені служби переведені в посилений режим роботи і причиною такої зміни в графіку стали майбутні три вихідних дня

Як повідомили представники прес-центру екстрених служб Києва і області, всі підрозділи поліції, СБУ, служби надзвичайних ситуацій та медиків на період вихідних днів, а особливо в День захисника України, який відзначається 14 жовтня, переведені на особливий графік роботи.

У цей період контроль за правопорядком в столиці України і регіонах буде здійснюватися особливо ретельно. За словами самих співробітників екстрених служб, саме в такі моменти, коли народ гуляє, відбуваються найбільш часті провокації, події та інші неприємності. В першу чергу особлива відповідальність лягає на правоохоронні органи.

У День захисника України по всіх регіонах країни оголошено посилений режим для роботи екстрених служб. Крім того, посилений режим необхідний в місцях проведення маршу УПА. У Києві вийдуть на чергування 14 жовтня 7000 рятувальників і понад 2000 одиниць техніки ГСЧС. Якщо раптом виникне екстрена необхідність, кількість співробітників удвічі може збільшитися, навіть залучать авіацію.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також