В Українці нагородили переможців конкурсу «Людина року»

В місті Українка (Обухівський район, Київська область) відбулось підбиття підсумків та нагородження переможців традиційного  конкурсу «Людина року-2018».

Про це повідомляє місцеве ЗМІ «Дніпровський проспект». Захід було започатковано на тринадцятому році Незалежності України. З кожним новим етапом до плеяди лауреатів додаються нові славетні імена тих, хто творить новітню історію Українки, працює на її позитивний імідж й авторитет у Всеукраїнському співтоваристві міст. Для декого лауреатство у «Людині року» стає вагомим підтвердженням вже сталого визнання, для інших – початком нового етапу кар’єрного сходження.

Цьогорічна оновлена церемонія «Людина року» була представлена у 14-ти номінаціях: «Енергетика», «Бізнес та підприємництво», «Комунальне господарство», «Охорона здоров’я», «Вихователь року», «Учитель року – загальна освіта», «Учитель року – професійна освіта», «Учень року», «Спорт», «Культура», «Проект року», «Щире серце», «Визнання громади», «Подія року». Хто вони, найкращі та найсумлінніші “Люди року – 2018”?

Найпершою номінацією була «Енергетика». Цього року переможцем у цій номінації став Лиходій Сергій Андрійович – начальник відділу підготовки та проведення ремонтів Трипільської ТЕС. Саме завдяки професіоналізму, працьовитості Сергія Андрійовича станція працює безперебійно, безаварійно та ефективно. Завдяки злагодженій, чіткій роботі його відділу, станція успішно модернізується, впроваджує новітні технології, які залишають за нею право називатися однією із найпотужніших у всій країні.

Успішна праця громади та бізнесу для розквіту Українки – це не просто мрія, це реальність. Десятки підприємств малого та середнього рівня працюють з ранку до вечора для того, щоб забезпечити містянам зручне життя, яке відповідає сучасному ритму. Переможцем у номінації «Бізнес та підприємництво» став директор мережі міні-пекарень «Лаваш» Сергій Брусило.

Однією із найголовніших номінацій завжди є «Охорона здоров’я», адже розвиток і функціонування цієї галузі є надважливим у нашому житті. Саме у сфері медицини працюють люди, чиє покликання – завжди охороняти наше безцінне здоров’я. Малявкін Михайло Володимирович працює на посаді лікаря загальної практики сімейної медицини Української амбулаторії ЗПСМ не так давно, але уже встиг зарекомендувати себе і отримати прихильність громади. Це підтверджує і той факт, що саме Михайло Малявкін одним із найперших підписав із пацієнтами необхідну кількість декларацій, а значить – люди повністю довіряють йому.

Переможцями цьогорічної церемонії «Людина року» у номінації «Комунальне господарство» стали приватне підприємство «Бриз Дніпра», Українське водопровідно-каналізаційне підприємство та Підприємство з обслуговування житла, керівники яких за роки праці навчились чітко визначати проблеми та вирішувати їх, тримати руку на пульсі життєдіяльності міста.

Із великою шаною та повагою мешканці Українки ставляться до професії вихователя. Найкращим вихователем цього року громада визнала співробітника дитячого навчального закладу «Альонушка» Наталію Кіцелу.

В номінації «Вихователь року» було нагороджено освітян міста. Найкращим і найсумліннішим педагогом року у галузі загальна освіта було визнано Ірину Погребну, учителя спеціалізованої загальноосвітньої школи №2. А почесне звання «Учитель року – професійна і технічна освіта» відсьогодні гордо носитиме заступник директора з виховної роботи Обухівського медичного коледжу Луценко Марина Рашитівна.

Тільки завдяки таким педагогам і освітянам, які всі свої знання, досвід та любов вкладають щодня у виховання дітей, в Українці навчаються найкращі учні та студенти. Вони своїми знаннями, наполегливістю, кмітливістю прославляють місто, є надією і гордістю Українки. Одним із таких є Юрій Сиров – учень Українськї СЗОШ №1, тож саме йому цього року надано почесне звання «Учень року».

Рік, що минає вкотре підтвердив той факт, що все більше українчан обирають спортивний спосіб життя. Скільки безцінних медалей та нагород було привезено із Всеукраїнських, Міжнародних змагань та олімпіад нашими спортсменами до Українки – не злічити. Та найбільше досягнень на рахунку спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, вихованця заслуженого тренера України Анатолія Гуральського – Олексія Борути. Цього року про нього заговорила вся країна і Європа – саме він виборов заслужену перемогу і став чемпіоном Європи з вільної боротьби та став переможцем у номінації «Найкращий спортсмен».

Номінація «Щире серце» завжди викликає безсумнівну повагу у громади, адже вона говорить про взаємодопомогу та вдячність, порядність та щирість. Цього року своє щире серце показали усій країні зовсім юні, але по-справжньому хоробрі хлопці – Олександр Корсун, Руслан Юсіфов та Андрій Пасічниченко. Це вони стали справжніми героями Українки, які, не злякавшись, першими пішли рятувати підлітків, які взимку 2018-го провалились під кригу. Ця історія сколихнула всю країну і ще раз нагадала про те, що не пройшовши повз чужої біди, ми можемо врятувати ціле життя і змінити світ на краще.

Недарма кажуть, що культура – це душа народу, а митець – це його совість. Найкращим митцем культури Українки було визнано викладача Дитячої школи мистецтв, заслужену артистку України Оксану Дондик. Хор «Веселий акцент» під керівництвом Оксани Дондик став лауреатом І премії та ІІІ премії Обласного фестивалю – конкурсу «Дебют», лауреатом І премії ІІІ Міжнародного вокально-хорового конкурсу – фестивалю «Viktoria».

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також