ДАБІ відмовилася видати документи на новий пішохідно-велосипедний міст у Києві

Державна архітектурно-будівельна інспекція відмовилася від видачі сертифіката готовності на мостовий пішохідно-велосипедний перехід між парками «Хрещатий» та «Володимирська гірка».

Як повідомили у відомстві, причиною відмови в сертифікаті стало те, що замовник не надав виконавчу документацію на об’єкт для розгляду. Крім того, напередодні відкриття кошторисна вартість пішохідно-велосипедного переходу зросла до майже 420 (419,96) мільйонів гривень, на 132,63 мільйона від колишньої кошторисної вартості.

Відмову у видачі сертифіката Державної архітектурно-будівельної інспекції України було отримано ще 31 травня 2019 року. У документі зазначено, що за результатами розгляду поданої Комунальним підприємством «Інженерний центр» 23 квітня 2019 року заяви про видачу сертифіката встановлено: не було надано виконавчу документацію для розгляду. Оскільки це суперечить порядку прийняття в експлуатацію об’єктів завершеного будівництва та є причиною для відмови у видачі сертифіката, а також було кілька аварійних ситуацій (тріснуте скло), сертифікат виданий бути не може.

Як повідомлялося раніше, будівництво моста тривало п’ять місяців, кінцева вартість склала 419,9 мільйона гривень. Підрядником виступило ТОВ «Спецавто-Строй».


Раніше «Столичний регіон» розповідав про новий гуртожиток для сиріт, що днями відкрили на Подолі.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також