Київ увійшов до ТОП-13 міст світу з найбільш завантаженими дорогами

У години пік на вулицях української столиці автомобілістам потрібно витрачати на півгодини більше часу, щоб дістатися за призначенням.

Рівень завантаженості київських доріг у 2018 році склав 46%, збільшившись за рік на 2 процентних пункти. Тобто всім учасникам дорожнього руху доводилося витрачати на те, щоб дістатися до мети, мало не в півтора рази більше часу.

У рейтингу найбільш перевантажених автомобілями міст світу українська столиця зайняла 13-е місце. Про це свідчать дані щорічного дослідження нідерландського постачальника пристроїв для автомобільної та персональної GPS-навігації TomTom.

Щоб зробити півгодинну поїздку по Києву в будні під час пік (8-9 годин ранку і 18-19 вечора), автомобілістам потрібно було в середньому витратити ще 26-27 хвилин. Найбільш переповненими київські дороги були у четвер, 1 березня 2018 року – завантаженість підскочила до 107%, тобто час у дорозі тоді збільшився в середньому в два рази. Найбільш вільно столичні автомобілісти могли їхати в неділю, 8 квітня – рівень заторів становив 6%.

Нідерландський виробник автомобільного та персонального GPS-обладнання щорічно випускає TomTom Traffic Index. За підсумками 2018 року в дослідження увійшли дані про завантаженість доріг у 403 містах 56 країн світу.


Раніше «Столичний регіон» розповідав про перелік міських водойм, де гарантовано безпечно купатися у Києві.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також