«Бориспіль» прийняв брюсельский борт

В аеропорту «Бориспіль» сьогодні зустріли перший прямий рейс з Брюсселя

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» сьогодні, 17 жовтня, здійснив посадку перший рейс бельгійської авіакомпанії Brussels Airlines. Прямий рейс Київ-Брюссель на летовищі зустріли традиційною «веселкою»Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Міжнародного аеропорту «Бориспіль» на сторінці в мережі Facebook.

Свій перший рейс до Києва авіакомпанія Brussels Airlines виконала на одному зі своїх літаків, що мають спеціальну ліврею. Спочатку авіакомпанія повідомляла, що перший рейс буде на літаку з героями-смурфиками, але натомість прилетів літак в червоній лівреї, відповідній кольорам національної футбольної збірної Бельгії. Відомо, що футболістів називають червоними дияволами, а авіакомпанія Brussels Airlines є офіційним перевізником національної збірної країни. На лівреї літака також зображений тризуб.

Керівник Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін повідомив, що в 2018 році аеропорт активно розширює співробітництво з Lufthansa Group (до складу якої входить авіакомпанія Brussels Airlines, КВ).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також