Як Бориспільщина святкуватиме Новий Рік та Різдво?

Цикл святкових заходів з нагоди Нового Року та Різдва відбудеться у Бориспільському районі з 19 грудня по 19 січня.

19 грудня о 10.00 в районній залі буде проведено культурно-мистецький захід “Святий Миколай, до нас в гості завітай!” за участю дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей дитячих Будинків сімейного типу та прийомних сімей, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з багатодітних родин, дітей загиблих, поранених учасників Антитерористичної операції.

26-27 грудня – урочистості з нагоди відкриття Головної районної новорічної ялинки. На сцені Будинку культури с. Мирне відбудеться казкове театральне дійство за участі Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського. Час проведення: 10.00 та 14.00

В період до 31 грудня триватимуть святкові заходи у стаціонарному відділенні Бориспільського районного територіального центру соціального обслуговування для одиноких та непрацездатних громадян в с. Ревне. А також відбудеться святкова акція «Свято наближається» для членів сімей загиблих учасників АТО.

З 20 по 29 грудня в сільських клубах планується проведення циклу святкових програм «Зимова феєрія».

З 7 по 14 січня 2019 року – фольклорні дійства «Вертеп». Також будуть організовані колядування за народними традиціями «Син Божий народився…».

19 січня 2019 року – святкування Водохреща на території сільських рад.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також